3/11/2021 11:33:00 AM

Piękny zapach w toalecie - czy to możliwe?

Witajcie, 
Dzisiaj o miejscu w domu, które jest niezbędne a zachowanie czystości i higieny jest tam niezwykle wymagane. Mowa oczywiście o łazience czy ubikacji. Ja już od dawna pokochałam wszelkiego rodzaju kostki do wc, które pięknie pachną a dodatkowym atutem jest np. barwienie wody na różny kolor. 
Dzisiaj o nowej wersji produktu od Bref. Zapraszam do poznania mojej opinii. Bref De Luxe o zapachu królewskiej orchidei to zapach, który rozprzestrzenia się w domu nawet w opakowaniu. Muszę przyznać, że tam ma nawet większe stężenie zapachu, ponieważ mam w domu kilka opakowań, które włożyłam do szafki w łazience i za każdym razem, gdy tylko do niej sięgam czuję zapach tej kostki! :)

Ja polubiłam tą kostkę głównie ze względu na zapach, ale po jakimś czasie użytkowania muszę stwierdzić, że jest ona ogromnie wydajna, ponieważ niebieskie kuleczki, które znajdują się w środku praktycznie nie zmniejszają się. Czystość w toalecie jest zachowana, zapach ( może w mniejszym stopniu) jest uwalniany, więc czego chcieć więcej. Ja z pewnością wypróbuję inne warianty zapachowe. Trzymam też kciuki, żeby to wydanie można było zakupić z dodatkowym zabarwianiem wody w spłuczce. 

Polecam każdemu, kto lubi ładny zapach w toalecie, jej czystość i higienę!


#BrefDeLuxe #Bref #projekttrnd @askteamclean.pl

3 komentarze:

♥ Dziękuję za każdy dodany komentarz, który zawsze wywoła uśmiech na mój twarzy! ;) Serdecznie zapraszam do pozostawienia małego śladu po przeczytanym poście ( bo przecież komentowanie nie gryzie ☺)