Karmel ..... w ustach!

Hej ;)
Dziś przychodzę do Was ze słodką recenzją cukierków od Werther's Original ;)


Paczkę Ambasadorską otrzymałam już jakiś czas temu w ramach kampanii od rekomenduj.to . W środku znajdowały się 4 rodzaje cukierasów, z nowością, czyli cukierki karmelowe z czekoladą w środku ;)
Syrop glukozowy, cukier, tłuszcz palmowy, mleko zagęszczone, odtłuszczone, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa (5,4 %), mleko pełne w proszku, śmietanka (z mleka) (2,9 %), zagęszczona słodka serwatka (z mleka), masło (z mleka) (1,9 %), produkt z serwatki (z mleka), laktoza (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), sól, syrop sacharozowy, aromaty. może zawierać także orzechy laskowe, migdały i inne orzechy.

Jak możecie zauważyć skład bardzo odbiega od założeń zdrowego odżywiania, ale myślę, że taki cukierek raz na jakiś czas nie będzie wielkim grzechem. Przecież nie ma sensu się katować, jeśli na co dzień prowadzimy zbilansowaną dietę, ćwiczymy i dbamy o to, co mamy na talerzu. Jeden cukierek z pewnością nam nie zaszkodzi ;)
Z 4 dostępnych wariantów smakowych to właśnie nowość najbardziej przypadła mi do gustu. Cukierki nie są aż tak słodkie jak w przypadku wersji z obecnością tylko karmelu i posiadają czekoladę, którą uwielbiam ;)

Są mięciutkie, rozpływają się w ustach, zmieszczą się praktycznie wszędzie ;)


Jesteśmy tylko ludźmi i od czasu do czasu zafundujmy sobie chwilę przyjemności. To sprawi, że dbanie o figurę, zdrowie będzie kojarzyło nam się z normalnością, lekkością a nie trudem i setkami wyrzeczeń! ;)

#softeclairs

4 komentarze:

♥ Dziękuję za każdy dodany komentarz, który zawsze wywoła uśmiech na mój twarzy! ;) Serdecznie zapraszam do pozostawienia małego śladu po przeczytanym poście ( bo przecież komentowanie nie gryzie ☺)

Copyright © 2014 recenzje / testy / zabawa / kuchnia , Blogger